در تاریخ 7 خرداد ماه 1403 ریاست محترم دانشگاه به همراه معاونین گرامی از دانشکده فنی و مهندسی بازدید به عمل آوردند. در طی این بازدید ریاست دانشگاه در جریان آخرین وضعیت فعالیت های آموزشی و پژوهشی اعضای هیات علمی دانشکده در سه سال اخیر قرار گرفتند.  در انتهای بازدید جلسه ای با حضور رئیس، معاونین دانشکده و مدیران گروههای آموزشی برگزار شد که در  آن فعالیتهای آموزشی، پژوهشی، عمرانی و .... دانشکده مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
Responsive Image
1
Responsive Image
2
Responsive Image
3
Responsive Image
4
Responsive Image
5
Responsive Image
6
Responsive Image
7
Responsive Image
8
Responsive Image
9
برگزاری انتخابات هیات ممیزه دانشگاه در روز دوشنبه مورخ 1403/02/31 در دانشکده فنی و مهندسی
تجلیل از سرکار خانم دکتر نوشین بیگدلی هیات علمی گروه مهندسی برق به عنوان استاد نمونه  در سی و یکمین آیین نکوداشت اعضای هیئت علمی نمونه کشوری
Responsive Image
حضور حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم قزوین در دانشکده فنی و مهندسی جهت تجلیل از مقام شامخ استادان
Responsive Image
Responsive Image
Responsive Image
استقبال از سال نو و بهار طبعت در دانشکده فنی و مهندسی
Responsive Image
اولین شماره نشریه علمی تخصصی مهندسی برق در اسفندماه 1402 توسط انجمن علمی گروه مهندسی برق دانشگاه منتشر شد.
Responsive Image
حضور سرکار خانم دکتر انصاری مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان در دانشکده فنی و مهندسی با شروع ماه مبارک رمضان و در آستانه عید نوروز روز سه شنبه 1402/12/22 
Responsive Image
Responsive Image
Responsive Image
جلسه هم اندیشی و پرسش-پاسخ مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی (ابوالفضل موتابها) به همراه معاونان و مدیران نیروگاهی با ریاست دانشکده فنی و مهندسی و اعضای هیات علمی این دانشکده با رویکرد رسوخ فناوری و دستاوردهای اعضای هیات علمی در صنایع نیروگاهی روز سه شنبه 7 اسفند 1402 در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد. همچنین میهمانان این دانشکده بازدیدی از آزمایشگاه ها و کارگاه های گروه برق، مکانیک و مواد داشتند و از نزدیک با مراحل ساخت دستگاه پرس گرم مورد استفاده در صنایع نیروگاهی (دستاورد اعضای هیات علمی گروه مکانیک) آشنا شدند. در پایان بازدیدی از مرکز رشد صورت پذیرفت و سایر ظرفیت های دانشگاه در ارتباط  با صنایع معرفی شد.
جلسه شورای  دانشکده روز دوشنبه 16 بهمن 1402 باحضور  آقای دکتر مولوی معاون بین الملل   و  آقای دکتر حسن نژادمدیر شناسایی و جذب دانشجویان غیرایرانی برگزار شد. معاونت محترم امور بین الملل ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه  بین الملل، توضیحاتی پیرامون  روند جذب دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه بیان نمودند.  
Responsive Image
همزمان با ولادت با سعادت امیرمومنان علی ابن ابیطالب (ع) دورهمی صمیمانه ای با حضور رئیس دانشکده، معاون آموزشی و کارکنان آقا در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد. در این مراسم رئیس دانشکده این روز فرخنده را با اهداء لوح تقدیر و هدیه تبریک گفتند.
Responsive Image

با حضور دکتر علی خطیبی معاون اداری، مالی و منابع انسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر محمدبیگی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان دنشگاه روز  سه‌شنبه 24 دی‌ماه فاز 2 دانشکده فنی و مهندسی (ساختمان غفوری فرد) با زیربنای 5000 مترمربع  و با اعتبار 620 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

آقای دکتر علی خطیبی معاون اداری و مالی وزارت علوم در مراسم افتتاحیه فاز 2 توسعه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اظهار کرد: امیدواریم این دانشکده اثرات خوبی در رشد علمی داشته باشد چنانچه فعالیت افراد دانشی برای ما اسباب افتخار بوده و این فعالیت نه تنها برای موافقان قابل انکار نیست بلکه مخالفان نیز درخصوص جایگاه برتر علمی ما اذعان دارند.

این مسئول تاکید کرد: رشد علمی مرهون زحمات همه شما بزرگواران است و امیدواریم با توسعه عمرانی شاهد رشد و تعالی کشور در حوزه علمی باشیم و شما بتوانید بدون هیچ چالش و استرسی به فعالیت علمی خود ادامه دهید.

وی  گفت: امروزه قدرت تنها در المان نظامی تعریف نمی‌شود و رشد و اعتبار علمی به یکی از المان‌های قدرت تبدیل شده است و ما از این منظر در جایگاه علمی خوبی در سطح منطقه و دنیا قرار گرفته‌ایم که این جایگاه مرهون تلاش شما عزیزان است.

همچنین دکتر سید علی قاسم زاده اظهار کرد: دانشگاه آبروی نظام است و ما به عنوان کسانی که سربازان این نظام هستیم امیدواریم با تلاش همگانی بتوانیم دانشگاه را در شان نام دانشگاه ارتقا دهیم.

نماینده وزارت عتف در استان مطرح کرد: این ساختمان به یاد استاد مرحوم حسن غفوری فرد رئیس اسبق دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) نام گرفته است و امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت روز افزون و تعالی دانشگاه باشیم.